Nejnovější TOP inzerce


Čínský naháč

sponzorované odkazy

Čínský Chocholatý pes, Čínský naháč. Naháček je super hlídač a kamarád. S čínským chocholatým psem se rozhodně nudit nebudete, prožijete spoustu zábavy a mnoho radosti. Budete obdarováni neskutečnou láskou a přátelstvím. Když půjdete po ulici, budete u jedněch sklízet obdiv, jiní se nad naháčkem zrovna rozplývat nebudou a u labutěnky často absolutně nevědí, o jakého psa jde. Ale vy budete vědět své... Budete mít doma společníka a parťáka, na něhož nedáte dopustit!

Bezsrstá varianta má srst pouze na určitých částech těla (hlava, ocas, tlapky). struktura všech chlupů je jemná a hedvábná. Zbarvení je jakékoliv, mohou být i kombinace barev. Péče o srst čínského naháče spočívá v jejím každodenním pročesávání. Do pokožky je potřeba vtírat ochrannou emulzi, v létě lze použít kvalitní opalovací krém. Při koupání je potřeba použít dětské mýdlo nebo mýdlo s nízkým Ph, na osrstěné části je nutné použít kvalitní šampon a následně kondicionér. 

Číňánci se stali naším milým osudem a přejeme všem zažít jejich báječnou povahu, věrnost a nekončící lásku. Věřím, že nás milují víc než sami sebe. A kdo toto může říct o nás lidech. Inzerci Naháčů najdete zde... 

WWW:


Sdílet inzerát na facebooku Sdílet článek na Facebooku (nové)


Přidat článekVložit komentář k článku (počet komentářů: 6)Další podobné články: