Nejnovější TOP inzerce


​Inzerce zdarma

sponzorované odkazy

​Inzerce zdarma - U nás inzerujete vždy zadarmo. Bezplatný portál, kde jsou inzeráty pro školy, nabídky práce, auto, moto, nemovitosti, seznamka, psi, kočky. Internetový bazárek, kam zadáváte inzeráty bezplatně. Prodejte nebo kupte použité zboží za výhodnou cenu. Prodejte nebo kupte použité zboží za výhodnou cenu. Podávejte zdarma firemní a soukromé inzeráty na inzertním serveru nejen pro celou Českou republiku. Nabízíme možnost topování a zvýraznění inzerátů, video Youtube a mnohem více..

Originální vyzkoušené recepty, vlastní fotky i přehledný postup včetně fotek. Moučníky, dezerty, rychlovky, těstoviny, masa nebo nápady šéfkuchařů. Vyzkoušejte netradiční postupy a recepty s grily. Tradiční recepty české, evropské a světové kuchyně. Určeno pro všechny kuchtíky a kuchařky, kteří hledají přesné recepty pro vaření chutných jídel. 

Zajímavosti a kuriozity z Česka i celého světa. Výjimečné události, výjimeční lidé a životní příběhy. Věděli jste, že prasata mají třicetiminutový orgasmus, pijavice 32 mozků a komáři zuby? Že rajče je ovoce, existují červené banány, člověk je býložravec, kost je 5x pevnější než ocel, děti rostou na jaře rychleji, můžete poslat pohlednici z pekla nebo že prdíme 14x denně? 

Většina lidí někdy zkusí zavřít ledničku tak, aby bylo vidět zhasnutí světla uvnitř. Když vytáhnete mikrovlnku ze zásuvky těsně před tím, než cinkne, můžete se cítit jako James Bond nebo MacGyver, který zneškodní bombu přesně v okamžiku, když na displeji svítí poslední vteřina. Drby, necenzurované reportáže, kuriozity, videa ze zákulisí každé celebrity, životní styl a mnohem více. 
WWW:


Sdílet inzerát na facebooku Sdílet článek na Facebooku (nové)


Přidat článekVložit komentář k článku (počet komentářů: 0)Další podobné články: