Nejnovější TOP inzerce


iPhone 6, iPhone 6 Plus

sponzorované odkazy

Nový iPhone 6, iPhone 6 Plus. Menší s pořadovým číslem šest a druhý větší, který se bude jmenovat iPhone 6 Plus. Obě novinky však mají větší displej než aktuálně nabízený model 5S. Ten je vybaven čtyřpalcovou dotykovou plochou, zatímco úhlopříčky novinek jsou 4,7 a 5,5 palce. Díky tomu se na obrazovky nových chytrých telefonů s logem nakousnutého jablka vejde daleko více informací. Rozlišení iPhonu 6 se zvýšilo o 38 procent, verze plus pak proti aktuálně prodávanému modelu 5S nabídne dokonce o 185 % více pixelů. 

Vyšší výkon, delší výdrž. Kromě displejů si jsou obě novinky v technických parametrech prakticky totožné. Pracovní tempo bude udávat nový 64bitový procesor Apple A8. Ten nabídne proti loňskému top modelu až o 25 % vyšší výkon, což zástupci amerického počítačového gigantu demonstrovali přímo na tiskové konferenci. I náročné 3D hry jsou skutečně velmi plynulé a nabídnou detailní grafické prvky, na které jsou zvyklí spíše hráči z klasických počítačů a televizních konzolí.

Přesto se podařilo výdrž nových chytrých telefonů s logem nakousnutého jablka prodloužit. Například při brouzdání po webu prostřednictvím 3G se iPhone 5S vybil po osmi hodinách, iPhone 6 však při stejném pracovním vytížení vydrží 10 hodin a iPhone 6 Plus dokonce půl dne.

WWW: http://www.zdarma-bazar.cz/novinky-clanky


Sdílet inzerát na facebooku Sdílet článek na Facebooku (nové)


Přidat článekVložit komentář k článku (počet komentářů: 1)Další podobné články: