Nejnovější TOP inzerce


Lady Gaga nahoře bez

sponzorované odkazy

Lady Gaga nahoře bez. Kontroverzní zpěvačka, producentka, skladatelka, módní návrhářka, textařka. Královna monstrum by vydělal ještě víc, kdyby nebylo pro hip zranění, že snížení její Born This Way Ball Tour krátký. Prohlídka vydělal 168.000.000 dolarů až do ledna, se Gaga byli schopni dokončit turné, byla by pravděpodobně trumfl 200.000.000 dolarů. I tak její masivní přítomnost sociální média, včetně 38 miliony následovníků Twitter a 58 milionů fanoušků na Facebooku. 

Lady Gaga (narozena jako Stefani Joanne Angelina Germanotta, 28 .března 1986) je americká zpěvačka, textařka, módní návrhářka, klavíristka a umělkyně. Začínala na rockové scéně v New York City's Lower East Side . Lady Gaga brzy podepsala se Streamline Records, Interscope Records smlouvu hned po svém založení v roce 2007. Během svého počátku doby u Interscope, Gaga pracovala jako skladatelka pro umělce a kolegy a upoutala pozornost zpěváka a producenta Akona, který ihned rozpoznal její obrovský talent a podepsal s ní smlouvu u své značky Kon Live Distribution.Její styl byl identifikován jako electro-pop. 

Lady Gaga je inspirována glam rockery, jako jsou David Bowie a Queen, stejně tak se inspirovala popovými zpěváky jako Michael Jackson a Madonna. Ona je také inspirována módou, kterou uvedla, jako jednu ze základní ch součástí její psaní písní a vystoupení. K dnešnímu dni se prodalo více než 20 milionů digitálních singlů a osm milionů alb po celém světě. 

WWW:


Sdílet inzerát na facebooku Sdílet článek na Facebooku (nové)


Přidat článekVložit komentář k článku (počet komentářů: 3)