Nejnovější TOP inzerce


Termální lázně Laa

sponzorované odkazy

Termální lázně Laa saunový svět, který potěší každého vyznavače saunování a koupání. Městečko Laa an der Thaya se nachází 30 km od Znojma, na jižní hranici ČR s Rakouskem. Dopravní dostupnost není jediným důvodem k návštěvě tohoto vodního parku a saunového světa. Nadšenci do wellness jistě ocení vyhlášené saunové ceremoniály, zajímavé kosmetické procedury, slanou vodu aquaparku, nebo nejrůznější typy prohříváren a odpočíváren. Aquapark (celý textilní) má venkovní i vnitřní část, hlavní termální hala má teplotu vody 34°C. Jeden z venkovních bazénů je ještě o dva stupínky teplejší. Vlastní termální pramen o teplotě 42°C obsahuje jód a chlorid sodný a je míchán s běžnou vodou.

Pro děti je zde oddělená část dětský koutek a oblíbený tobogán Fantasia, který jsme při naší návštěvě ocenili i my. Má délku 90 metrů a je zde i světelná animace. V bazénech najdete chrliče vody, whirlpooly, vodopád a další atrakce. Pro plavání a osvěžení je určen další z venkovních bazénů s podstatně chladnější vodou.

Therme Laa – Hotel & Spa Thermenplatz 3, A-2136 Laa a. d. Thaya, Vstupné: děti do 3 let zdarma, děti 12,30 EUR, dospělí 19,30 EUR. Příplatek za vstup do saunového světa + 6,50 EUR.

WWW:


Sdílet inzerát na facebooku Sdílet článek na Facebooku (nové)


Přidat článekVložit komentář k článku (počet komentářů: 3)Další podobné články: