Nejnovější TOP inzerce


Dotazy uživatelů inzerce zdarma


Základní informace Zdarma-Bazar.cz

Vyhledávání:

Podvody, bezpečnost:

Pozor inzerát který je psaný lámanou češtinou (přeloženo automaticky z cizího jazyka), většinou jde o prodej exotických zvířat (papoušci, opice), psů (jorkšírský teriér, buldoci, maltézáčci) nebo nejnovějších modelů elektroniky (drahé mobilní telefony, notebooky apod. Obvykle za poloviční cenu než je obvyklá cena).


Příklady takových inzerátů:

Baby maltském pro přijetí: tohoto malého bejby je připraven jít k přijetí. Ona je ručně vzkříšen, seznámili s dalšími zvířata v zájmovém chovu, AKC registroval v současné době na shots.she má 12 měsíců záruka zdraví z Ministerstva s volně žijícími zvířaty a živočišnými husbandry.contact pro více informací.


Pokud inzerent po Vás požaduje (většinou opět lámanou češtinou nebo cizím jazykem) zaslat peníze přes službu Western Union někam do zahraničí (Nigérie, Velká Británie, USA...). Peníze zaslané přes Western Union jsou prakticky nevystopovatelné a nevymahatelné. Inzerent je navíc v takovém případě anonymní.


Inzeráty nabízející maturitní vysvědčení, výuční listy apod. Zadavatel inzerátu Vám nabídne možnost získat maturitní vysvědčení za peníze, po zaplacení se však ničeho nedočkáte.