Nejnovější TOP inzerce

Inzerce pro školy. Největší databáze škol v České republice, která slouží všem co hledají informace ve školství nyní nabízí pro školy možnosti inzerce zdarma. Co školy inzercí získají, že v jednotlivých kategoriích se budou zobrazovat inzeráty na předních pozicích, možnost zařazení do více kategorií, možnost průběžně aktualizovat svůj zápis (obory, fotografie a další) bez omezení.

Fyzika - Mechanika

Fyzika - MechanikaNakladatelství Prométheus Učebnice ve výborném stavu, známky běžného používání.


130 Kč

zobrazeno: 219x
Vysočina
Třebíč

Matematika - J.Petáková

Matematika - J.Petákovápříprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ. Učebnice ve výborném stavu, využita zcela minimálně.


200 Kč

zobrazeno: 206x
Vysočina
Třebíč

Fyzika pro Gymnázia

Fyzika pro GymnáziaFyzika pro Gymnázia - Elektřina a magnetismus. Nakladatelství Prometheus. Učebnice je 2 týdny používaná- jako nová. Cena osobní převzetí: 60,-, přes poštu 60,- + poštovné.


60 Kč

zobrazeno: 721x
Ústecký kraj

Učebnice pro školy

Učebnice pro školyProdám úplně nové a nepoužité učebnice: 1. Klíčové dovednosti sester (B.A.Workman, Clare L. Bennett) 85,-Kč 2. Kapitoly z ošetřovatelské péče I. (Z. Mikšová, M. Froňková, R. Hernová a...


500 Kč

zobrazeno: 648x
Královehradecký kraj
Náchod

Učebnice

UčebniceČeský jazyk 1,2 Čítanka 1,2,3,4 Český jazyk v kostce Literatura v kostce Odmaturuj z literatury Matematika - analitická


0 Kč

zobrazeno: 674x
Středočeský kraj
Kladno

Prodám sadu učebnic

Prodám sadu učebnicPozn. Omlouvám se za spatnou kvalitu fotky. Prodám sadu učebnic pro střední školy( mohu ale prodat i jen určité kusy nebo i jeden.)Jelikož jsou některé knihy uplne nové,srazim jen...


0 Kč

zobrazeno: 801x
Středočeský kraj
Kutná Hora

Robert Holman Ekonomie

Robert Holman EkonomieProdám použitou učebnici pro VŠ Robert Holman Ekonomie. Jedná se o 2. přepracované vydání z roku 2001. Cena dle toho 350 Kč i s dopravou. Jen mail, ne sms. Platba dobírkou plus 50 Kč. Jsou zde...


350 Kč

zobrazeno: 673x
Zlínský kraj
68731

Matematika Planimetrie

Matematika PlanimetrieMatematika pro Planimetrie. Nakladatelství Prometheus. Učebnice je NOVÁ. Cena osobní převzetí: 65,-, přes poštu 65,- + poštovné.


65 Kč

zobrazeno: 648x
Ústecký kraj

Základní poznatky z matematiky

Základní poznatky z matematikyMatematika pro Gymnázia - Základní poznatky z matematiky. Vydavatelství Prometheus. Učebnice je použitá. Možno osobní převzetí za 50,-. Poštou 50,- + poštovné.


50 Kč

zobrazeno: 584x
Ústecký kraj

Matematika

MatematikaMatematika pro Gymnázia - Rovnice a nerovnice. Vydavatelství Prometheus. Učebnice je nová. Možno osobní převzetí za 65,-. Poštou 65,- + poštovné.


65 Kč

zobrazeno: 688x
Ústecký kraj