Nejnovější TOP inzerce

Kočky, koťata na prodej, inzerce koček, Britská kočka, Bengálská, Perská, Sphynx, Ragdoll, Mainská kočka, Sibiřské kočky je zdarma. Kočka domácí se pravděpodobně vyvinula z kočky divoké, a to z kočky plavé, kočky stepní a kočky divoké evropské. Domestikace kočky začala již před 12 tisíci lety, kdy si lidé začali tvořit první trvalá sídla. Postupně nalézáme zmínky o zdomestikovaných kočkách žijících po boku člověka, a to z Turecka a Kypru. Asi nejoblíbenější se stala okolo roku 3000 př. n. l. v Egyptě, kde kočku uctívali jako své božstvo.

Mainská mývalí či Bengálská s pp

Mainská mývalí či Bengálská s ppNašel by se někdo kdo daruje do dobrých rukou nebo prodá za simbolickou cenu koťátko Bengalske nebo Mainské Mývalí kočičky neni podminkou muže klidne byt i starši s vybavenim dobre se o ni...


0 Kč

zobrazeno: 9x
Hlavní město Praha
Praha

Sháním koťátko

Sháním koťátkoSháním malé koťátko v okolí Mladé Boleslavi. Nezáleží mi na barvě, pohlaví nebo plemeně, chci jen malého společníka pro dceru která miluje zvířata. Nemohu si dovolit kupovat kočky za...


0 Kč

zobrazeno: 47x
Středočeský kraj
Mladá Boleslav

Mainské kotě s pp

Mainské kotě s ppKoupím kotě kocourka mainské mývalí kočky s pp do 5 měsíců věku nekastrovaného možnost splátek uvítám.


0 Kč

zobrazeno: 321x
Jihočeský kraj
čestice

Kdo daruje kočičku

Kdo daruje kočičkuDobrý den,hledám někoho kdo by daroval kočičku Ruské modré nebo podobné plemeno.Kočička může být starší.Poskytnu jí domov plný lásky.Děkuji.


0 Kč

zobrazeno: 97x
Ústecký kraj
Klášterec nad Ohří

Ztrati se černo-bílý kocourek!!!!!

Ztrati se černo-bílý kocourek!!!!!Přibližně před týdnem se v Jablonném v Podještědí ztratil černo-bílý kocourek, slyšící na jméno Pipi, Je černo-bílé barvy nosánek, tlapky a lysinku má barvy bílé. Ztratil se okolo...


0 Kč

zobrazeno: 71x
Liberecký kraj
Jablonné v Podještěd

Bengálská kočka

Bengálská kočkaKoupím koťátko Bengálského kocourka STŘÍBRNÉ barvy s PP i bez PP. Nejlépe z Pardubického a Královéhradeckého kraje.


4 500 Kč

zobrazeno: 82x
Pardubický kraj

Zemřel nám sphynxík

Zemřel nám sphynxíkProsíme kdo by byl tak hodný a daroval kotě sphynxíka. Je nám smutno po jeho nahatém přitulení. Nebo levně nepřenechal.


0 Kč

zobrazeno: 54x
Jihomoravský kraj
Brno

Hledam bengalske kot'atko bez PP

Hledam bengalske kotHledam ke koupi bengalske kot'atko bez PP do 5000 Kc. Preferuji sedou barvu. Dekuji za nabidky. Sergey


0 Kč

zobrazeno: 71x
Hlavní město Praha

Peršanka

PeršankaPeršanka colourpoint hledá svého prvního perského ženicha, nejlépe Per a 33.S modrýma očima. Nejlépe Praha a okolí.


0 Kč

zobrazeno: 67x
Hlavní město Praha
Praha

Devon rex

Devon rexKoupím bílé kotě této rasy,nejraději kocourka.Pouze pro domácí chov,jako mazlíčka.Takže bez PP.Do 3500,-.Děkuji za nabídky.


3 500 Kč

zobrazeno: 93x
Královehradecký kraj