Nejnovější TOP inzerce

Ptactvo, ptáci, papoušci, vše k prodeji, inzerce ptáků zdarma, papoušek Žako, Ara, Korely, Agapornis. Ptáci (Aves) jsou dvojnozí, teplokrevní a vejce snášející obratlovci ze skupiny diapsidů. Vyznačují se především přítomností opeření, křídly vyvinutými z předních končetin a dutými kostmi.

Nabídka Deštník kakadu papoušci

Nabídka Deštník kakadu papoušciOckované Deštník kakadu papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Alcabaresova@seznam.cz )


3 500 Kč

zobrazeno: 65x
Jihomoravský kraj

Prodám Deštník kakadu papoušci

Prodám Deštník kakadu papoušciprodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Alcabaresova@seznam.cz )


3 500 Kč

zobrazeno: 65x
Jihomoravský kraj

Nabídka Žako Africké šedé papoušci

Nabídka Žako Africké šedé papoušciHezké a Krásné Ockované Žako Africké šedé papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( pazitnyradek@seznam.cz )


3 500 Kč

zobrazeno: 70x
Jihočeský kraj

Nabídka zlatá a modrá papoušek

Nabídka zlatá a modrá papoušekOckované papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( Danieljasanova@seznam.cz )


3 500 Kč

zobrazeno: 64x
Hlavní město Praha

AGAPORNISOVÉ

AGAPORNISOVÉNabízím agapornise škraboškové letošní i loňské kusy, agapornise lutino a modré letošní mladé.


0 Kč

zobrazeno: 60x
Královehradecký kraj
Hrádek 28

Nabídka Zlaté a Modré papoušci

Nabídka Zlaté a Modré papoušciOckované Ara Ararauna papoušci pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás ( malisovapetraa@seznam.cz)


3 500 Kč

zobrazeno: 80x
Jihomoravský kraj

Prodej ptactva

Prodej ptactvaProdám Amazoňan oranžovokřídlý 4000Kč, Alexandr malý (modrý, šedý, zelený) 1200Kč, Agapornis fischeri 300Kč, Korela chocholatá 300 Kč, Andulka vlnkovaná 100. Letošní mláďata, vše pevný...


0 Kč

zobrazeno: 87x
Ústecký kraj
Dolní Poustevna

Zlatá a modrá papoušek pro prodej

Zlatá a modrá papoušek pro prodejOckované Ara Ararauna papoušek pro prodej pro více informací a fotografie kontaktujte nás (marcelaaneta@seznam.cz)


3 000 Kč

zobrazeno: 101x
Karlovarský kraj

inteligentní Hyacint papoušci pro prodej

inteligentní Hyacint papoušci pro prodejMáme krásný papoušek papoušci a hledáme nový domov pro ne. Oni jsou nyní a mají všechny potrebné dokumenty. Máte-li zájem, pošlete nám e-mail


5 000 Kč

zobrazeno: 133x
Královehradecký kraj

Očkované Hyacint papoušci pro prodej

Očkované Hyacint papoušci pro prodejMáme krásný papoušek papoušci a hledáme nový domov pro ne. Oni jsou nyní a mají všechny potrebné dokumenty. Máte-li zájem, pošlete nám e-mail.(alexandrabittala@seznam.cz)


5 000 Kč

zobrazeno: 118x
Hlavní město Praha